Ślubnie i odjazdowo!

Dodane: 27-04-2015 04:57
Ślubnie i odjazdowo! Na każdą ważną uroczystość w naszym życiu warto się dobrze ubrać, ale też trzeba zadbać o właściwy transport, którym dojedziemy na miejsce. Są wydarzenia mniej i bardziej ważne, ale myślę, że najważniejszą okazją, aby pokusić się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta do ślubu śląskie - i możemy się przejechać limuzyną, Lamborgini,...Ferrari czy innym wymarzonym pojazdem na nasz własny ślub!

Coś mądrego o ślubie

Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw. W krajach europejskich panna młoda i pan młody są pytani przez osobę prowadzącą ceremonię, czy pragną zawrzeć małżeństwo ? bez obopólnej zgody małżeństwo nie może być zawarte. Oboje muszą spełniać określone kryteria wiekowe, aby ich zgoda była w pełni świadoma. Publiczna forma ślubu pozwala każdemu członkowi społeczności na zgłoszenie sprzeciwu, jeżeli jego zdaniem istnieją okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ślub


Terminy, terminy i jeszcze raz terminy

Zasadniczo - jeżeli zamierzamy się pobrać w sezonie letnim, powinniśmy się liczyć z tym, ze fotograf może mieć już pełny grafik. Pamiętajmy, że wesela odbywają się najczęściej w soboty, więc inna para może nam "sprzątnąć" fotografa sprzed nosa.

Dlatego polecam wczesną rezerwację, żeby uniknąć problemów. Zwłaszcza, jeżeli wymarzyliśmy sobie, że ta konkretna osoba będzie robić nam zdjęcia.


Przemyśl czy stać Cię na słabe zdjęcia

Inna kwestia, że są również zdjęcia wybitne. Za tym idzie dość duży koszt, oraz trudność z rezerwacją terminu. Nic dziwnego, jakość kosztuje, a mimo wszystko klientów nie brakuje.

Czy warto mieć takiego artystę na swoim ślubie? Cóż, to zależy od priorytetów. Dobre zdjęcia zawsze będą doskonałą pamiątką, którą bez wstydu można prezentować następnym pokoleniom. Moim zdaniem - warto. Bo to jedyne (poza wspomnieniami) co zostanie z tego wyjątkowego dnia.


Tani fotograf to nie koniecznie dobry fotograf

Kolejna sprawa, to wymagajmy podpisania umowy, żeby nie okazało się, że wyjdą potem jakieś dodatkowe koszty. Najlepiej podpisać umowę precyzującą zakres wykonanych przez fotografa prac (ilość zdjęć, fotoksiążka, itd.).

Niestety, większość ujęć ślubnych reprezentuje dość żenujący poziom, nawet pod względem techniki fotografowania, a co dopiero jeśli chodzi o artyzm. W wypadku tego rodzaju usługi decydujący głos ma rynek, z tego powodu liczy się - najczęściej cena.